Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0201FT820R
RMCF0201FT820R
RMCF0201FT820R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0201FT820R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0201FT820R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 820 OHM 1% 1/20W 0201
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0201FT820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 820 OHM 1% 1/20W 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10207478 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0201
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie RMCF
panel Mode 820 Ohms Vermogen (Watt) 0.05W, 1/20W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.010" (0.26mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 820 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Samenstelling Thick Film