Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0402FT191K
RMCF0402FT191K
RMCF0402FT191K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0402FT191K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0402FT191K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 191K OHM 1% 1/16W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0402FT191K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 191K OHM 1% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19257508 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RMCF
panel Mode 191 kOhms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Andere namen RMCF 1/16S 191K 1% R