Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0402JT360R
RMCF0402JT360R
RMCF0402JT360R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0402JT360R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0402JT360R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 360 OHM 5% 1/16W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0402JT360R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 360 OHM 5% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30324155 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RMCF
panel Mode 360 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Andere namen RMC 1/16S 360 5% R