Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0603FT3R57
RMCF0603FT3R57
RMCF0603FT3R57
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0603FT3R57 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0603FT3R57
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.57 OHM 1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0603FT3R57 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.57 OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6726086 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RMCF
panel Mode 3.57 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen RMCF0603FT3R57DKR Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 3.57 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film