Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0603FT649R
RMCF0603FT649R
RMCF0603FT649R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0603FT649R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0603FT649R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 649 OHM 1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0603FT649R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 649 OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17327308 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RMCF
panel Mode 649 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W