Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0603ZT0R00
RMCF0603ZT0R00
RMCF0603ZT0R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0603ZT0R00 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0603ZT0R00
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0 OHM JUMPER 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0603ZT0R00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0 OHM JUMPER 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22638603 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie Jumper
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RMCF
panel Mode 0 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W