Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0805FG6K49
RMCF0805FG6K49
RMCF0805FG6K49
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0805FG6K49 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0805FG6K49
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.49K OHM 1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0805FG6K49 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.49K OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11438218 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCF
panel Mode 6.49 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen RMC 1/10 6.49K 1% G