Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF0805FT604R
RMCF0805FT604R
RMCF0805FT604R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF0805FT604R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF0805FT604R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 604 OHM 1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF0805FT604R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 604 OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13651419 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCF
panel Mode 604 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen RMCF 1/10 604 1% R