Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF1210FT121R
RMCF1210FT121R
RMCF1210FT121R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF1210FT121R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF1210FT121R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 121 OHM 1% 1/2W 1210
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF1210FT121R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 121 OHM 1% 1/2W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2977276 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie RMCF
panel Mode 121 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen RMCF1210FT121RCT Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 121 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film