Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF1210FT13R7
RMCF1210FT13R7
RMCF1210FT13R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF1210FT13R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF1210FT13R7
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13.7 OHM 1% 1/2W 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF1210FT13R7 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13.7 OHM 1% 1/2W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3475461 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie RMCF
panel Mode 13.7 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 13.7 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film