Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF1210FT2R20
RMCF1210FT2R20
RMCF1210FT2R20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF1210FT2R20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF1210FT2R20
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.2 OHM 1% 1/2W 1210
(in US Dollars)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF1210FT2R20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.2 OHM 1% 1/2W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4594877 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±400ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie RMCF
panel Mode 2.2 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen RMC 1/4 2.2 1% R