Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF2010FT182K
RMCF2010FT182K
RMCF2010FT182K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF2010FT182K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF2010FT182K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 182K OHM 1% 3/4W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF2010FT182K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 182K OHM 1% 3/4W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1931158 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RMCF
panel Mode 182 kOhms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Andere namen RMC 1/2 182K 1% R