Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF2512FT324R
RMCF2512FT324R
RMCF2512FT324R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF2512FT324R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF2512FT324R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 324 OHM 1% 1W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF2512FT324R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 324 OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1365966 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie RMCF
panel Mode 324 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen RMC 1 324 1% R