Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF2512FT4M30
RMCF2512FT4M30
RMCF2512FT4M30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF2512FT4M30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF2512FT4M30
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.3M OHM 1% 1W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF2512FT4M30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.3M OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1485441 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie RMCF
panel Mode 4.3 MOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 4.3 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film