Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCF2512JT100K
RMCF2512JT100K
RMCF2512JT100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCF2512JT100K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCF2512JT100K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 5% 1W 2512
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCF2512JT100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 5% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1511281 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie RMCF
panel Mode 100 kOhms Vermogen (Watt) 1W