Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCP0805FT180R
RMCP0805FT180R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCP0805FT180R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCP0805FT180R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 180 OHM 1% 1/3W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCP0805FT180R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 180 OHM 1% 1/3W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5783394 pcs Data papier RMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCP
panel Mode 180 Ohms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 180 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film