Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCP2010FT4R75
RMCP2010FT4R75
RMCP2010FT4R75
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCP2010FT4R75 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCP2010FT4R75
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.75 OHM 1% 1W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCP2010FT4R75 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.75 OHM 1% 1W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 522825 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RMCP
panel Mode 4.75 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 4.75 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film