Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCP2010FT536K
RMCP2010FT536K
RMCP2010FT536K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCP2010FT536K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCP2010FT536K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 536K OHM 1% 1W 2010
Product parameter
Onderdeel nummer RMCP2010FT536K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 536K OHM 1% 1W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 770969 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RMCP
panel Mode 536 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 536 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film