Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS0402JT33R0
RMCS0402JT33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCS0402JT33R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCS0402JT33R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 5% 1/16W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RMCS0402JT33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 5% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5702211 pcs Data papier RMCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RMCS
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.016" (0.40mm)
Kenmerken Anti-Sulfur Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 33 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Samenstelling Thick Film