Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS0603FT787R
RMCS0603FT787R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCS0603FT787R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCS0603FT787R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 787 OHM 1% 1/10W 0603
Product parameter
Onderdeel nummer RMCS0603FT787R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 787 OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3463084 pcs Data papier RMCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RMCS
panel Mode 787 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Anti-Sulfur Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 787 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Samenstelling Thick Film