Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS0805FT287R
RMCS0805FT287R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCS0805FT287R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCS0805FT287R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 287 OHM 1% 1/8W 0805
Product parameter
Onderdeel nummer RMCS0805FT287R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 287 OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2705377 pcs Data papier RMCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCS
panel Mode 287 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm)
Kenmerken Anti-Sulfur Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 287 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Samenstelling Thick Film