Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS2010FT26K7
RMCS2010FT26K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCS2010FT26K7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCS2010FT26K7
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 26.7K OHM 1% 3/4W 2010
Product parameter
Onderdeel nummer RMCS2010FT26K7 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 26.7K OHM 1% 3/4W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 809075 pcs Data papier RMCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RMCS
panel Mode 26.7 kOhms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Anti-Sulfur Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 26.7 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Samenstelling Thick Film