Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS2512FT205R
RMCS2512FT205R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RMCS2512FT205R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RMCS2512FT205R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 205 OHM 1% 1W 2512
Product parameter
Onderdeel nummer RMCS2512FT205R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 205 OHM 1% 1W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 626322 pcs Data papier RMCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Serie RMCS
panel Mode 205 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Anti-Sulfur Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 205 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Samenstelling Thick Film