Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0201DTC7K87
RNCF0201DTC7K87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0201DTC7K87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0201DTC7K87
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.87K OHM 0.5% 1/32W 0201
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0201DTC7K87 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.87K OHM 0.5% 1/32W 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2503243 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0201
Size / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Serie RNCF
panel Mode 7.87 kOhms Vermogen (Watt) 0.03W, 1/32W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.011" (0.28mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 7.87 kOhms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film