Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0402BTE412R
RNCF0402BTE412R
RNCF0402BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0402BTE412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0402BTE412R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0402BTE412R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1512017 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RNCF
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.014" (0.35mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film