Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0603BTC787K
RNCF0603BTC787K
RNCF0603BTC787K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0603BTC787K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0603BTC787K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 787K OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0603BTC787K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 787K OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1617021 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RNCF
panel Mode 787 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 787 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film