Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0603BTT680R
RNCF0603BTT680R
RNCF0603BTT680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0603BTT680R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0603BTT680R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 680 OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0603BTT680R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 680 OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 313039 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RNCF
panel Mode 680 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen RNC 16 TB 680 0.1% R