Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0805BTC412R
RNCF0805BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0805BTC412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0805BTC412R
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0805BTC412R Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1090523 pcs Data papier RNCF Series
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.125W, 1/8W Voltage - Breakdown 0805
Dikte (Max) ±50ppm/°C Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 0805 (2012 Metric) Temperatuur -55°C ~ 155°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer RNCF0805BTC412R Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Uitgebreide beschrijving 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Coating, Huisvesting Type Thin Film