Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0805BTC4K99
RNCF0805BTC4K99
RNCF0805BTC4K99
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0805BTC4K99 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0805BTC4K99
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0805BTC4K99 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1345588 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RNCF
panel Mode 4.99 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen RNC 20 T2 4.99K 0.1% R