Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0805DKC200R
RNCF0805DKC200R
RNCF0805DKC200R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF0805DKC200R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF0805DKC200R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 0.5% 1/8W 0805
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF0805DKC200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 0.5% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2354755 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RNCF
panel Mode 200 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen RNC 20 T2 200 0.5% I