Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1206BKC39K2
RNCF1206BKC39K2
RNCF1206BKC39K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF1206BKC39K2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF1206BKC39K2
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 39.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF1206BKC39K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 39.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 788867 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie RNCF
panel Mode 39.2 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen RNC 32 T2 39.2K 0.1% I