Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1206DTC1R21
RNCF1206DTC1R21
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF1206DTC1R21 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF1206DTC1R21
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.21 OHM 0.5% 1/4W 1206
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF1206DTC1R21 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.21 OHM 0.5% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1819195 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie RNCF
panel Mode 1.21 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1.21 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film