Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1210BTC113K
RNCF1210BTC113K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF1210BTC113K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF1210BTC113K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 113K OHM 0.1% 1/3W 1210
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF1210BTC113K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 113K OHM 0.1% 1/3W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 536760 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Serie RNCF
panel Mode 113 kOhms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 113 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film