Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2010DTE12R1
RNCF2010DTE12R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF2010DTE12R1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF2010DTE12R1
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12.1 OHM 0.5% 1/3W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF2010DTE12R1 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12.1 OHM 0.5% 1/3W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 724670 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Serie RNCF
panel Mode 12.1 Ohms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 12.1 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film