Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512BTC2M55
RNCF2512BTC2M55
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF2512BTC2M55 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF2512BTC2M55
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.55M OHM 0.1% 1/2W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF2512BTC2M55 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.55M OHM 0.1% 1/2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 326020 pcs Data papier RNCF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serie RNCF
panel Mode 2.55 MOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2.55 MOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Samenstelling Thin Film