Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512DKE23K7
RNCF2512DKE23K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNCF2512DKE23K7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNCF2512DKE23K7
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2512
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNCF2512DKE23K7 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 445645 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.5W, 1/2W Voltage - Breakdown 2512
Dikte (Max) ±25ppm/°C Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 2512 (6432 Metric) Temperatuur -55°C ~ 155°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer RNCF2512DKE23K7 Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Uitgebreide beschrijving 23.7k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5%
Beschrijving RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2512 Coating, Huisvesting Type Thin Film