Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF12FTD17R4
RNF12FTD17R4
RNF12FTD17R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF12FTD17R4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF12FTD17R4
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF12FTD17R4 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 17.4 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3286207 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Serie RNF
panel Mode 17.4 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RNF 1/2 T1 17.4 1% R