Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14BAE47K5
RNF14BAE47K5
RNF14BAE47K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14BAE47K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14BAE47K5
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 47.5K OHM 1/4W .1% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14BAE47K5 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 47.5K OHM 1/4W .1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 348111 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
panel Mode 47.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/4 T9 47.5K 0.1% T