Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14BTE45K9
RNF14BTE45K9
RNF14BTE45K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14BTE45K9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14BTE45K9
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 45.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14BTE45K9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 45.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 389661 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
panel Mode 45.9 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 45.9 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Samenstelling Metal Film