Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14BTE6K65
RNF14BTE6K65
RNF14BTE6K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14BTE6K65 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14BTE6K65
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.65K OHM 1/4W .1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14BTE6K65 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.65K OHM 1/4W .1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 452754 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
panel Mode 6.65 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/4 T9 6.65K 0.1% R