Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14CTC4K05
RNF14CTC4K05
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14CTC4K05 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14CTC4K05
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.05K OHM 1/4W 0.25% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14CTC4K05 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 4.05K OHM 1/4W 0.25% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 898731 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.25%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
panel Mode 4.05 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/4 T2 5.05K 0.25% R