Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14DTD8K25
RNF14DTD8K25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14DTD8K25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14DTD8K25
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 8.25K OHM 1/4W .5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14DTD8K25 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 8.25K OHM 1/4W .5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2817816 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
panel Mode 8.25 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/4 T1 8.25K 0.5% R