Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF14FTC1R24
RNF14FTC1R24
RNF14FTC1R24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF14FTC1R24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF14FTC1R24
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES 1.24 OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNF14FTC1R24 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES 1.24 OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3122193 pcs Data papier RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.25W, 1/4W Voltage - Breakdown Axial
Dikte (Max) ±50ppm/°C Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie Axial Andere namen RN 1/4 T2 1.24 1% R