Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF18FTC562R
RNF18FTC562R
RNF18FTC562R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF18FTC562R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF18FTC562R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 562 OHM 1/8W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNF18FTC562R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 562 OHM 1/8W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3272416 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Serie RNF
panel Mode 562 Ohms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RNF 1/8 T2 562 1% R
RNF 1/8 T2 562 1% R-ND