Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF18FTD1K00
RNF18FTD1K00
RNF18FTD1K00
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF18FTD1K00 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF18FTD1K00
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNF18FTD1K00 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4612862 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Serie RNF
panel Mode 1 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/8 T1 1K 1% R