Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNF18FTD5K76
RNF18FTD5K76
RNF18FTD5K76
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNF18FTD5K76 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNF18FTD5K76
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.76K OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RNF18FTD5K76 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.76K OHM 1/8W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3070372 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Serie RNF
panel Mode 5.76 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN 1/8 T1 5.76K 1% R