Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF12FTC475R
RNMF12FTC475R
RNMF12FTC475R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF12FTC475R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF12FTC475R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 475 OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF12FTC475R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 475 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3530705 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNMF
panel Mode 475 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RNM 1/2 T2 475 1% R
RNM 1/2 T2 475 1% R-ND