Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF12FTC75K0
RNMF12FTC75K0
RNMF12FTC75K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF12FTC75K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF12FTC75K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF12FTC75K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3914931 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNMF
panel Mode 75 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RNM 1/2 T2 75K 1% R
RNM 1/2 T2 75K 1% R-ND