Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF14FTC120R
RNMF14FTC120R
RNMF14FTC120R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF14FTC120R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF14FTC120R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120 OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF14FTC120R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120 OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4796725 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Serie RNMF
panel Mode 120 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W