Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RNMF14FTD64K9
RNMF14FTD64K9
RNMF14FTD64K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RNMF14FTD64K9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RNMF14FTD64K9
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 64.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RNMF14FTD64K9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 64.9K OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3071129 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Serie RNMF
panel Mode 64.9 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RNM 1/4 T1 64.9K 1% R
RNM 1/4 T1 64.9K 1% R-ND